FIRMA TRANSPORTOWA SZCZECIN

Sprawdź ofertę firmy transportowej ze Szczecina

Sprawdzona firma transportowa Szczecin – sprawdź ofertę

Hasło firma transportowa Szczecin na pierwszy rzut oka kojarzy się głównie z procesem transportowym polegającym na przewiezieniu określonego towaru między dwoma punktami. W tym konkretnym przypadku są to dwie lokalizacje w mieście Szczecin. Pojęcie to w rzeczywistości jest jednak bardziej złożone i skomplikowane.

Nasza firma transportowa w Szczecinie  oprócz tradycyjnego przewozu towarów to także usługi typu przeprowadzki transport. W przeprowadzkach mamy duże doświadczenie i spore grono zadowolonych kontrahentów.

Nasza transportowa firma dopasowuje się do klienta

Realizujemy dużo zleceń transportu głównie dzięki temu, że nasza firma transportowa działa kompleksowo. To klient decyduje o zakresie prac i czynności, które nam zleci. Nasza rola może polegać jedynie na przewozie mienia między lokalizacjami w mieście Szczecin lub między wybranym miejscowościami. Nasza oferta to jednak nie tylko przewozy. Dzięki posiadaniu wykwalifikowanej i doświadczonej kadry możemy zaproponować Państwu dużo więcej.

Usługi dodatkowe oprócz transportu

Możemy zdemontować mienie, odpowiednio je zabezpieczyć, ustawić w samochodzie, a następnie dostarczyć do miejsca docelowego, rozładować, wnieść i poskładać. Staramy się organizować tani transport, przewozy i wszystkie powyższe działania tak, aby w minimalny możliwy sposób nie dezorganizować pracy naszych klientów. Zajmujemy się również transportem odpadów.

Skontaktuj się z naszą firmą transportową

Widać więc, że nasza firma transportowa Szczecin to nie tylko sam transport. Są to także inne czynności z transportem, czy przeprowadzką związane. To klient decyduje w jakim stopniu chce się zaangażować i uczestniczyć w działaniach, a jakie usługi zleci nam. Może także wybrać wariant kompleksowy. Nasza transportowa firma zrobi wszystko, aby osoba, czy firma korzystająca z naszych usług była zadowolona nie tylko z jakości, ale także z ceny.

 

Dlaczego nasza firma transportowa Szczecin jest godna zaufania?

  • transport na terenie Szcecina, województwa zachodniopomorskiego, całej Polski oraz Europy,
  • przewieziemy wszystko – ładunki małe, staranny transport mebli, ładunki drobne (typu agd rtv czy innego rodzaju sprzętu), ładunki ponadgabarytowe,
  • pomoc we wnoszeniu dla osób, które tego wymagają,
  • usługi transportowe Szczecin są w bardzo konkurencyjnych cenach,
  • transport wykonany zawsze na czas i rzetelnie!
  • zniżki dla stałych partnerów biznesowych (jeśli interesuje Cię współpraca biznesowa to zapraszamy do kontaktu).

 

Nie patrz na sztywny cennik. Odwiedź nasze biuro lub napisz albo zadzwoń – po skontaktowaniu się z naszą firmą ustalimy szczegóły transportu i przedtsawimy ofertę. Nasza firma transportowa Szczecin zawsze rzetelnie podchodzi do realizowanych zadań!

Samochody, którymi nasza firma transportowa wykonuje usługi

Zapraszamy do sprawdzenia zdjęć i opisów naszych aut, którymi wykonujemy powierzone nam zlecenia. Zawsze staramy się wykonywać pracę nowoczesnym sprzętem, korzystając z dużego doświadczenia naszych kierowców. Zdajemy sobie sprawę, że szukająć usługodawcy typu firma transportowa Szczecin chcesz, aby Twój transport odbył się szybko, sprawnie i przy tym tanio. Zapytaj nas o szczegóły – chętnie podejmiemy się współpracy!

 

Szczegóły oferty:

tel. +48 664-467-996
tel. +48 602-733-808
k.dromaderbis@wp.pl
P.H.U. DROMADER BIS Karolina Świdzińska
ul. L.Heyki 27, Szczecin, 70-631

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress