PRZEWOZY SZCZECIN

Sprawdź naszą ofertę na przewozy w Szczecinie i okolicach.

Hasło przewozy Szczecin na pierwszy rzut oka kojarzy się głównie z procesem transportowym polegającym na przewiezieniu określonego towaru między dwoma punktami. W tym konkretnym przypadku są to dwie lokalizacje w mieście Szczecin. Pojęcie to w rzeczywistości jest jednak bardziej złożone i skomplikowane. Przewozy, czy transport w Szczecinie to także przewozy osób, czy choćby przeprowadzki. W przeprowadzkach właśnie mamy duże doświadczenie i spore grono zadowolonych kontrahentów.

Głównie dzięki temu, że działamy kompleksowo. To klient decyduje o zakresie prac i czynności, które nam zleci. Nasza rola może polegać jedynie na przewozie mienia między lokalizacjami w mieście Szczecin lub między wybranym miejscowościami. Nasza oferta to jednak nie tylko przewozy. Dzięki posiadaniu wykwalifikowanej i doświadczonej kadry możemy zaproponować Państwu dużo więcej. Możemy zdemontować mienie, odpowiednio je zabezpieczyć, ustawić w samochodzie, a następnie dostarczyć do miejsca docelowego, rozładować, wnieść i poskładać. Staramy się organizować transport, przewozy i wszystkie powyższe działania tak, aby w minimalny możliwy sposób nie dezorganizować pracy naszych klientów.

Widać więc, że przewozy Szczecin to nie tylko sam transport. Są to także inne czynności z transportem, czy przeprowadzką związane. To klient decyduje w jakim stopniu chce się zaangażować i uczestniczyć w działaniach, a jakie usługi zleci nam. Może także wybrać wariant kompleksowy. Nasza firma zrobi wszystko, aby osoba, czy firma korzystająca z naszych usług była zadowolona nie tylko z jakości, ale także z ceny.

 

Szczegóły oferty:

tel. +48 664-467-996
tel. +48 602-733-808
k.dromaderbis@wp.pl
P.H.U. DROMADER BIS Karolina Świdzińska
ul. L.Heyki 27, Szczecin, 70-631

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress