Transport Szcecin
SPEDYCJA –  oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą spedycyjną.

Firma Dromader Bis od wielu lat oferuje kompleksowe usługi w zakresie krajowej i międzynarodowej spedycji transportu drogowego. Nasz zespół pracowników indywidualnie podchodzi do wymagań i potrzeb każdego z klientów zachowując najwyższą jakość usług, przy wykorzystaniu najlepszych środków transportowych dostosowanych do przewożonego ładunku.

Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów o różnych wymaganiach i charakterze, odpowiednio dopasowana według terminów dostaw:

–  na konkretną godzinę- JiT just in time
–  na konkretny dzień – day definite
–  w określonym przedziale czasowym – time definite

transport-szczecin-spedycjaPosiadamy m.in. licencje na transport międzynarodowy i krajowy, certyfikat kompetencji zawodowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spedytora.

Do realizacji niektórych zleceń transportowych wykorzystujemy tabor samochodowy przewoźników, z którymi zawarliśmy umowy spedycyjne. Taki system wyboru pojazdu doskonale sprawdza się w przypadkach, gdy do zrealizowania jest pilne zlecenie, a podstawienie pod załadunek własnego samochodu zajęłoby nam zbyt wiele czasu i generowałoby dodatkowe koszty.

Bazując na doświadczeniu oraz stabilnej bazie przewoźników i firm transportowych dbamy o jakość wykonywanych usług wśród:

– przewozów ładunków całopojazdowych

– przewozów ładunków drobnicowych i częściowych

– przewozów ponadgabarytowych

– transportu multimodalnego

Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa zapytanie.

 

Szczegóły oferty transportowej:

tel. +48 664-467-996
tel. +48 602-733-808
k.dromaderbis@wp.pl
P.H.U. DROMADER BIS Karolina Świdzińska
ul. L.Heyki 27, Szczecin, 70-631

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress