TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY SZCZECIN

Sprawdź naszą ofertę na transport międzynarodowy w Szczecinie.

Dlaczego warto skorzystać z naszego transportu międzynarodowego?

Transport międzynarodowy Szczecin to pojęcie, a w zasadzie branża, bardzo atrakcyjna dla wielu działających w naszym mieście przedsiębiorstw. Na tym właśnie obszarze powstaje coraz więcej firm transportowych. Nie bez znaczenia są tu warunki geograficzne miasta Szczecin. Rzeka Odra, port, bliskość Morza Bałtyckiego i zachodniej granicy sprawiają, że transport międzynarodowy stał się tu bardzo popularny.

Jaka forma międzynarodowego transportu będzie dla mnie najlepsza?

Wbrew pozorom nie jest to wyłącznie transport drogą morską, choć na pierwszy rzut oka może się tak wydawać. Klient ma naprawdę szeroki wybór. Dlaczego więc zdecydować się na transport międzynarodowy drogą lądową i dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym. Posiadamy w tym zakresie bogate tradycje.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Tylko doświadczone przedsiębiorstwo może sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Ważny jest tu nie tylko staż właścicieli, ale także zatrudnionych pracowników. Nasza firma stara się także wdrażać coraz to nowsze pomysły i rozwiązania. Dzięki korzystaniu z najnowszych technologi jesteśmy w stanie szybko wyznaczyć najbardziej optymalną trasę, co wpłynie nie tylko na szybkość realizacji usługi, ale także na bezpieczeństwo. Posiadamy także rozbudowana flotę samochodową, którą można zobaczyć tu.

Tak więc transport międzynarodowy Szczecin to wbrew pozorom nie tylko transport drogą morską. Posiadając nowoczesną flotę samochodową i niezbędne umiejętności, możemy realizować zlecenia na najwyższym poziomie.

 

Szczegóły oferty:

tel. +48 664-467-996
tel. +48 602-733-808
k.dromaderbis@wp.pl
P.H.U. DROMADER BIS Karolina Świdzińska
ul. L.Heyki 27, Szczecin, 70-631

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress