TRANSPORT SZCZECIN

Sprawdź naszą ofertę na transport w Szczecinie i okolicach.

Transport Szczecin to bardzo popularna i atrakcyjna dla inwestorów branża. Coraz więcej firm próbuje w tym właśnie sektorze zaistnieć. Szczecin, a właściwie jego położenie geograficzne stwarza do tego idealne wręcz warunki, które przedsiębiorcy próbują w maksymalny sposób wykorzystać. Przedsiębiorstw transportowych jest naprawdę sporo. Dlaczego więc spośród firm oferujących transport Szczecin wybrać właśnie naszą firmę?

Powodów jest kilka. Przede wszystkim warto postawić na nasze bogate doświadczenie i tradycje. Działamy na rynku krajowym i międzynarodowym już od wielu lat, dzięki czemu mogliśmy dokładnie poznać branżę. Świadcząc usługi transportowe stawiamy na jakość, terminowość oraz bezpieczeństwo. Zależy nam na tym, aby powierzone mienie nie tylko szybko i sprawnie dotarło do celu, ale także w stanie w jakim zostało odebrane od zleceniodawcy. Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów to nasz priorytet. Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy nowoczesne pojazdy, wprowadzamy nowe rozwiązania i pomysły. Zależy nam na tym, aby nasza wiedza i umiejętności oraz posiadane zaplecze pozwalały nam realizować nawet najtrudniejsze zlecenia.

Dla nas transport Szczecin to pojęcie bardzo szerokie, dlatego nasza oferta transportowa jest elastyczna. W miarę możliwości zawsze staramy się dostosować ja do oczekiwań i potrzeb naszych kontrahentów. Jeśli macie Państwo pytania lub wątpliwości – nasi pracownicy służą pomocą.

 

Szczegóły oferty:

tel. +48 664-467-996
tel. +48 602-733-808
k.dromaderbis@wp.pl
P.H.U. DROMADER BIS Karolina Świdzińska
ul. L.Heyki 27, Szczecin, 70-631

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress