Transport Szcecin

TRANSPORT SZCZECIN

Transport Zachodniopomorskie i okolice

Oferta na transport w Szczecinie i okolicach

Oferujemy Państwu wykwalifikowana kadrę pracowników służących pomocą przy wyborze odpowiedniego środka transportu dostosowanego idealnie do potrzeb przewozu Państwa ładunku.  Posiadamy w swojej flocie auta o ładowności do 13,3 t typu firanki / plandeki. Standardem wyposażenia aut  są: pasy mocujące, belka rozporowa, narożniki, maty antypoślizgowe, wózek paletowy dodatkowo większość pojazdów posiada windy samozaładowcze.

Auta spełniają dodatkowe wymagania techniczne, określone w ADR, dotyczące wyposażenia lub przystosowania pojazdu do przewozu towarów niebezpiecznych. Posiadamy zezwolenia na przewóz większości odpadów.

W przypadku przewozu większej ilości ładunku, organizujemy również transporty spedycyjne.

Dlaczego warto skorzystać z naszego transportu?

Powodów jest kilka. Przede wszystkim warto postawić na nasze bogate doświadczenie i tradycje. Działamy na rynku krajowym i międzynarodowym już od wielu lat, dzięki czemu mogliśmy dokładnie poznać branżę. Świadcząc usługi transportowe stawiamy na jakość, terminowość oraz bezpieczeństwo. Zależy nam na tym, aby powierzone mienie nie tylko szybko i sprawnie dotarło do celu, ale także w stanie w jakim zostało odebrane od zleceniodawcy.

 

Co jest najważniejsze dla naszej firmy transportowej?

Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów to nasz priorytet. Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy nowoczesne pojazdy, wprowadzamy nowe rozwiązania i pomysły. Zależy nam na tym, aby nasza wiedza i umiejętności oraz posiadane zaplecze pozwalały nam realizować nawet najtrudniejsze zlecenia.

Dla nas transport Szczecin to pojęcie bardzo szerokie, dlatego nasza oferta transportowa jest elastyczna. W miarę możliwości zawsze staramy się dostosować ja do oczekiwań i potrzeb naszych kontrahentów. Jeśli macie Państwo pytania lub wątpliwości – nasi pracownicy służą pomocą.

Gdzie jeździmy?

Podstawą naszej działalności są przewozy dedykowane zamawiane przez Firmy lub klientów indywidualnych. Świadczymy głównie usługi typu door to door by zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług.

Główna działalność Firmy skupia się na przewozach w Szczecinie i okolicach w promieniu do 200 km obejmując stronę Polska i Niemiecką. Na życzenia indywidualne jesteśmy w stanie również wysłać nasze pojazdy w dalsze trasy lub znaleźć dla klienta idealny transport dostosowany do wywożonego ładunku w żądanym kierunku po konkurencyjnej cenie by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Czego jeszcze można oczekiwać?

Przeprowadzka zorganizowana przez naszą firmę to gwarancja najwyższej jakości. Obejmuje ona: zabezpieczenie przedmiotów, odpowiedni i właściwy załadunek na samochód oraz bezpieczne przetransportowanie i rozładunek. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, zawsze przygotowujemy ofertę składającą się z kilku wariantów.

Realizujemy największe przeprowadzki firm  i instytucji na terenie zachodniopomorskiego. Korzystają z naszych usług takie instytucje jak (m.in. Bank PKO BP SA, Wojewódzki Urząd Marszałkowski czy Zachodniopomorski Zarząd Melioracji )  również  małe podmioty. Oferujemy jakość i gwarancję sukcesu. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży od podszewki pomogły nam przygotować najlepszą ofertę na rynku usług przeprowadzkowych.

Przeprowadzamy następujące obiekty:
· biura
· urzędy
· banki
· biblioteki
· archiwa
· przychodnie
· magazyny
· i wiele innych

tel. +48 664-467-996
tel. +48 602-733-808
k.dromaderbis@wp.pl
P.H.U. DROMADER BIS Karolina Świdzińska
ul. L.Heyki 27, Szczecin, 70-631

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress